Musím sa priznať, že sa mi vôbec nechcelo ísť na promócie Univerzity tretieho veku. Dnes už viem, že ne ísť na promócie by bola veľká neúcta k práci Ekonomickej univerzity v Bratislave, neúcta k vyučujúcej a neúcta k spolužiakom. Promócie boli krásne a mám zážitok na celý život. Boli zorganizované perfektne a veľmi dôstojne, všetkým patrí veľká vďaka. Bol to veľký zážitok.

Chcem sa poďakovať aj za iné, vlastne za všetko, čo pre nás starých - pekne nazývaných seniorov, robí Univerzita tretieho veku pri Ekonomickej univerzite v Bratislave. Niekedy sme únavní a neznesiteľní, ale to sú niekedy aj mladi ľudia.

No a čo sa mi v  akademickom roku 2021/2022 rátalo? Vyskúšala som si GOLF! Už viem, že to nie je šport pre mňa, ale mala som možnosť to zažiť a vyskúšať si, nadýchať sa golfovej atmosféry, a to sa ráta! Som spokojná a veľmi som sa z toho tešila.

Samozrejme angličtina s pani prodekankou Stradiotovou, našou spriaznenou dušou. Vždy pre nás pripraví niečo zaujímavé a zábavné, a o to ide - veľmi príjemne strávený čas s cudzím jazykom. A Zumba Gold? Neúnavná, tolerantná, usmiata, rozšantená Janka? Kto by ju nemiloval?

Prijmite moje poďakovanie a obdiv za Vašu trpezlivosť, láskavosť a zdvorilosť v každej situácii a veľmi sa teším na nový akademický rok.